Edit Browser

You can adjust the settings for your "virtual browser" below. These options affect the information the proxy sends to the target server.

User Agent (?)
Choose from presets:
Note: some websites may adjust content based on your user agent.
Referrer (?)
Send real referrer:
Custom referrer:
Note: some websites may validate your referrer and deny access if set to an unexpected value

Proxy servisine Hoşgeldiniz!

Proxtik, 2013 Yılının sonunda yayına girerek Türkiye içerisindeki internet kullanıcılarının kolaylıkla istedikleri yasaklı sitelere giriş yapmasına yardımcı olma amacıyla oluşturulmuş olan bir web proxy sitesidir. Servisimiz kısa süre içerisinde birçok internet kullanıcısı tarafından sevilmiş ve marka olma yolunda ilerlemekte olan bir proxy servisidir.
Bilgisayarınıza ve akıllı cihazlarınıza kuracağınız Proxy yazılımlarının aksine Proxtik tamamen ücretsizdir ve size hizmet sunmak için sizden herhangi bir şey talep etmemektedir. Proxtik’in güvenli sunucuları sayesinde istediğiniz internet sitesine giriş yapmak sadece saniyelere mal olduğu gibi bu işlem tamamen güvenli ve arkanızda iz bırakmayan bir yöntemdir. Proxtik ile giriş yaptığınız web sitelerinin hiçbiri sizin adresinizi öğrenemez veya IP adresi gibi önemli bilgilerinizi saptayamaz.
Proxtik, hem bilgisayar hem akıllı cihazlarınızdan gizli ve güvenli şekilde tü internet dünyasını gezmenin en basit ve en bilinen yoludur. Tamamen Türkçe arayüzümüz ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren web proxy servisimizle size hizmet etmek için daima hazırdır. Proxtik’i favorileriniz arasına ekleyerek her seferinde daha hızlı giriş yapabileceğinizi unutmayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!
2014 Proxtik - Vtunnel ve gibi yasaklı sitelere giriş için ücretsiz proxy servisi.